A szervezetről röviden

A Mathias Corvinus Collegium (MCC) 1996-ban alapított tehetséggondozó intézmény, amely az ország iránt elkötelezett, a helyi közösségekért tenni akaró, honfitársaikért és a környezetükért felelősséget érző fiatalokat támogatja abban, hogy kibontakoztathassák tehetségüket és azt saját maguk, hosszú távon pedig a magyarság javára kamatoztathassák.

Az MCC az általános iskolában, a középiskolában, a felsőoktatásban tanuló tehetséges diákoknak és a diplomával rendelkező fiatal felnőtteknek nyújt térítésmentes képzési lehetőséget. Bentlakásos kollégiumot működtet, valamint könyveket ad ki; konferenciákat, szakmai fórumokat szervez; kutatásokat, elemzéseket készít; nemzetközi mobilitási- és ösztöndíj programokat koordinál. Így az MCC nemzetközileg is jegyzett tudásközpont Magyarországon.

Főbb feladatok

  • Integrált pénzügyi rendszerben történő adminisztrációs feladatok ellátása
  • Banki rendszer kezelése, átutalási állományok előkészítése, feldolgozása
  • Pénzügyi egyeztetések, adatbekérések teljesítése
  • Számlázási feladatok, követeléskezelés
  • Kapcsolattartás a számlavezető pénzügyi intézményekkel, szakmai társosztályokkal
  • Egyéb adminisztrációs és irodai feladatok

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat vagy gazdasági végzettség
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Nagyfokú precizitás (betanítás után önálló munkavégzés)
  • Megbízhatóság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word)

Előny jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 év pénzügyi/számviteli területen szerzett releváns tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Munkavégzés, szerződési feltételek

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra), Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő kikötésével

Amit biztosítunk

  • Hosszú távú perspektíva
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

Jelentkezési határidő: 2021. május 15. – elbírálás a pályázatok beérkezését követően folyamatosan

Kezdési időpont: azonnal

Amennyiben „pénzügyi asszisztens” pozíciónk felkeltette érdeklődését, küldje meg fényképes önéletrajzát, rövid motivációs levelét bérigény megjelölésével, valamint nyilatkozatát arról, hogy a pályázatában szereplő személyes adatait a pályázat elbírálásában részt vevő személyek megismerhetik és kezelhetik, a karrier@mcc.hu e-mail címre.

Csak teljes pályázati anyagot bírálunk el!